Cvičenie doma je zmenou k lepšiemu zdraviu

Pandémia COVID-19 ovplyvňuje zdravie ľudí. Netýka sa to však len tých, čo prekonali korona ochorenie. Obmedzenia sa týkajú aj denného režimu. Zatvorené sú športoviská a tak pribudlo mnoho tých, čo počas lock downu výrazne pribrali na váhe, respektíve sa výrazne znížila ich fyzická (aj tým aj psychická) kondícia.

Pomaly sa začíname vracať do „normálu“. Ale k dobrému životu patrí aj dobrá fyzická kondícia, ktorá sa v neposlednom rade prejaví aj na našom psychickom zdraví a silnejšej imunite. Už počas leta pritom môže vaše telo vyzerať skvelo, aj napriek tomu, že musíte tráviť viac času doma.

Vymakané a silné telo nespočíva v nákupe pochybných diét alebo pomôcok na internete. Aby vaše telo prešlo skutočnou premenou a zlepšilo si kondičku, je potrebný váš pozitívny prístup a odhodlanie. Samozrejme túžite vidieť zmeny a vaša snaha by bola márna, ak by nebol výsledok taký, v aký ste dúfali.

Aj napriek lock downu môžete cvičiť každý deň pod dohľadom profesionálneho trénera, ktorého zameranie je úzko špecializované na chudnutie tela zdravým a efektívnym spôsobom môžete dosiahnuť skvelé výsledky aj cvičením doma.

Ešte by sme chceli podčiarknuť slovo zdravým spôsobom – bez správnej stravy by premena nebola možná. Premena tela nie je len samotná fyzická námaha v posilňovni s činkami alebo vlastným telom. Dôležitou súčasťou premeny postavy na dokonalé telo je správne nastavenie vášho jedálnička. Optimalizácia a úprava prijímanej stravy v kombinácii so správne nastaveným pravidelným tréningom je dôležitá.

Začnite s premenou tela aj keď ste doma – začnite cvičiť online pod dohľadom profesionálnych trénerov z FORCE8, ktorí vám pomôžu so správnou technikou, motivujú vás a poradia ako sa správne stravovať. Poďte si to vyskúšať, prvý tréning máte zadarmo. Prekročte pomyselnú čiaru a odhodlajte sa zmeniť svoje telo. Po dlhom lock downe sa vám vaše telo poďakuje a vy odštartujete plavkovú sezónu ako sa patrí 🙂