Kyvadlo: účinky, význam a kde nakúpiť

Kyvadlá sú krásne, mocné nástroje, ktoré môžu pomôcť pri liečení energiou, meditácii a veštení. Kyvadlo je zároveň meradlom času a energie. Duchovne predstavuje rytmus života. Kyvadlá nám prinášajú odpovede na naše otázky.

Čo je to kyvadlo

Kyvadlo pomáha zosúladiť čakry a energetické centrá.

Kyvadlo je veštecký nástroj, ktorý je možné využiť pri niektorých liečebných procedúrach, ako napríklad:

  • vyváženie čakier
  • čistenie aury
  • odstránenie blokády energie / čchi.

Potom môžete svojmu kyvadlu klásť jednoduché alebo zložité otázky. Typické témy, na ktoré sa môžete pýtať kyvadla, zahŕňajú život, lásku, zdravie, vašu kariéru a peniaze.

Ako používať kyvadlo

Prvým krokom pri používaní kyvadla je jeho očistenie. To je vždy dobré urobiť, keď pracujete s akýmikoľvek kryštálmi prvýkrát alebo po období energetického používania. Čistenie kryštálu môže uvoľniť všetky blokády.

Kyvadla sa kývajú vo zvislých priamych líniách, vodorovných priamych líniách a krúživými pohybmi. Dá sa to urobiť vedľa seba, spredu a zozadu…

Spojenie s kyvadlom si môžete precvičiť tak, že ho požiadate, aby odpovedal na otázky, na ktoré už poznáte odpovede. Zostaňte sústredení a čakajte, kyvadlo sa začne pohybovať ako odpoveď na vašu otázku.

Od začiatku je dôležité určiť, ktorý pohyb určuje „áno“ alebo „nie“ na kyvadle, ktoré používate.

Spiritualnakomnata.sk je predajcom kyvadiel a iných doplnkov pre harmonický život. Vyberte si kyvadlá podľa svojich potrieb od overeného predajcu. Na výber máte kyvadlá z rôznych drahých kameňov.

Neváhajte a nakúpte si kyvadlá ešte dnes s rýchlym dodaním.