Čo je rustikálny štýl?

Domov je miestom, kde si môžeme užívať čas so svojimi blízkymi bez obáv.

Aby sme dosiahli tento účel, musíme prísť s dizajnom interiéru, ktorý uprednostňuje teplo, blízkosť a zemskú atmosféru.

Na vaše prekvapenie je rustikálny štýl prostriedkom na dosiahnutie cieľa. V rustikálnom štýle je zahrnutá teplá atmosféra, zemitá atmosféra a staromódny nábytok.

Identifikovali sme tu základné body vytvorenia štýlu rustikálneho interiéru,

Základné pravidlá štýlu rustikálneho interiéru

V rustikálnom štýle interiéru používa farby, ktoré vzbudzujú prirodzený pocit. Okrem toho používa aj prírodný materiál, ako je napríklad nižšie,
1. Koža alebo semiš

Jedným z nevyhnutných materiálov v rustikálnom štýle je kožená alebo semišová stolička.

Jedna vec je istá, koža je vysoko odporúčaný prírodný materiál, pretože čas na ňu pôsobí opačne. Staršie to je; čím lepšia bude jej kvalita.

Niektorí ľudia dokonca tvrdia, že keď dôjde k poškriabaniu alebo roztrhnutiu, taká značka pridá hodnotu stoličke a dizajnu rustikálneho interiéru.

Na zdôraznenie prirodzenej atmosféry bude pre stoličku vynikajúcou sadou štruktúrovaných vankúšov alebo ručne vyrobeného koberca.
2. Drevené podlahy – nábytok, konáre, kôra alebo vetvičky, guľatina

 

Pokiaľ ide o nábytok, môžeme vylúčiť moderný nábytok.

V rustikálnom štýle sú prírodné materiály, ako sú vetvy, kôra, vetvičky alebo guľatina, priaznivejšie ako moderný materiál. Je to kvôli atmosfére, ktorú vysiela.

Drevený nábytok dáva pocit hlbokej pamäti, akoby bol dom obývaný toľkými rokmi.

Najmä v prípade guľatiny, ktorá sa môže použiť ako extra stolica alebo rám na konferenčný stolík alebo drevo v núdzi, ktoré je vhodné do skrinky alebo police.
3. Cín alebo kovy s patinou

Rustikální kúpeľňa márnosť

Okrem dreveného nábytku je cín tiež skvelou alternatívou k rustikálnemu štýlu. Podobne to má s kožou podobný princíp, ktorý hovorí, že s pribúdajúcim vekom bude lepší.

Keď cín starne, jeho farba sa zmení na striebro.

Najlepšie na rustikálny dizajn interiéru je, že keď cín narastie ešte staršie, bude mať teplejšiu farbu – pre náš rustikálny štýl bude veľmi zemitý a prirodzený.
4. Kované železo alebo zhrdzavené kovyKľúčovou myšlienkou navrhovania rustikálneho interiéru je odhaliť, že prírodný, zemitý pocit, takže namiesto toho, aby sme šli všetok drevom, máme dovolené kombinovať drevo s tepaným železom alebo zhrdzavenými kovmi a vytvoriť tak rustikálny interiér.

Napríklad, rustikálny luster je vyrobený zo železa, ale rám je vyrobený z dreva. Je to taká pekná zmes.

Mnoho obchodov poskytuje rôzne štýly a vzory lustru a rámu. Z čoho vyberať!
5. Prírodné tkaniny ako bavlna, ľan, konope, vlna alebo zvieracie kože

Po rozhovore o nábytku by sme mali prediskutovať textílie použité v rustikálnom dizajne. Tkaniny hrajú dôležitú úlohu, ktorá má vyústiť do života v rustikálnom štýle.

Znečistené drevo alebo nedokončené kamene, ktoré zdobia rustikálny interiér, niekedy niekedy spôsobujú nevoľnosť.

Na vyriešenie týchto problémov môže bavlna, ľan, konope, vlna alebo zvieracie kože zjemniť drsnosť.
6. Kameň, horniny alebo betónNávrat k prírodným prvkom. Príroda nie je zložená iba z dreva; má ďalšie prvky, ako sú kameň, horniny alebo betónové materiály.

Takéto ťažké materiály sú vhodné na zvýraznenie krbu alebo steny. Okrem toho v krbe kamene zvyšujú teplo ohňa v celej oblasti rustikálnej miestnosti.