Dezinfekcia podlahy je dôležitá

Opatrenia v súvislosti s pandémiou výrazným spôsobom vstúpili do života nás všetkých. Aj keď sa postupne obmedzenia zvoľňujú, mnohé opatrenia tu zostanú stále.

Jedným z hlavných opatrení súvisiacim s koronavírusom je hygiena. Tá bola dôležitá vždy, ale dôraz na hygienu bude teraz ešte väčší.

Udržiavanie čistého domova je samozrejmosťou. Rovnako tak je to dôležité aj v akejkoľvek firme. Avšak súčasťou upratovania musí byť nevyhnutne aj kvalitná dezinfekcia. Nie je dôležité len vyčistiť, je dôležité aj dobre dezinfikovať podlahy. Aj keď podlahu nemusíte považovať za častý kontaktný bod, je dôležité udržiavať podlahu hygienicky čistú.

Čistenie a dezinfekcia podlahy

Pravidelné čistenie výhradne kvalitnými a bezpečnými dezinfekčnými prostriedkami na podlahu zvyšuje hygienu a predchádza sa možné výskytu nebezpečných baktérii.

Pre čistenie podlahy odporúčame dezinfekciu na podlahy STÉRIDINE. Dezinfekčné prostriedky STÉRIDINE inaktivujú patogény a pritom nepoškodzujú životné prostredie. Dezinfekcia STÉRIDINE spĺňa najnáročnejšie kritéria a preto ju odporúčame obzvlášť citlivým ľudom, ktorý trpia najrôznejšími alergiami a inými reakciami.

Bežné čistenie pomáha odstraňovať choroboplodné zárodky, ale nezabíja ich. Dezinfekcia STÉRIDINE ničí choroboplodné zárodky na povrchoch. To pomáha znižovať aj riziko šírenia nebezpečných látok. Efektívny spôsob dezinfekcie ako záverečná časť pravidelného čistenia by mala byť úplnou samozrejmosťou. Najmä firmy by mali byť stanovený harmonogram čistenia a postupovať podľa rozpisu. Len dôkladným prístupom k dezinfekcii môžeme ostať v bezpečí.