Najhorúcejšie trendy plaviek

Pre nadšencov štýlu sa móda rozširuje aj na ich plavky. Chodiť na pláž je ďalším dôvodom, prečo si vyťahujú svoju módu. Ak máte v pláne nakupovať plavky na ďalší výlet na pláž, mali by ste poznať najhorúcejšie trendy v plávaní pre tento rok. Pri pohľade na najnovšie predstavené týždne módy po celom svete a vidíte, že existuje celá nová škála farieb, štýlov a materiálov, ktoré lichotia každému typu tela.

Tu je náš zoznam trendov plávania, ktoré budú definovať rok 2020:

Tropické výtlačky sú nevyhnutnosťou
Na dráhe sme videli veľa tropických výtlačkov, ktoré zobrazujú výrazné farby a majestátne kvety. Niekoľko špičkových módnych návrhárov, ako napríklad Peter Pilotto, Fendi a Marni, predstavili vo svojich prehliadkach výtlačky džungle. Dokonca aj Versace prinútila JLo, aby kráčala po dráhe v jej teraz ikonických tropických šatách.

Nie je prekvapujúce, keď sa tento rok uvidí veľa tropických výtlačkov. Dráhu si môžete priniesť na ďalšiu plážovú cestu tým, že si skopírujete úžasné tropické plavky zo stránok ako daintyjewells.com.

Retro farby budú obrovské
Pre každú sezónu sa milovníci módy často učia o farbách standout. Tento rok vidíme veľa retro farieb, ako je mandarinka. Valentino a Bottega Veneta ukázali tento žiarivý oranžový odtieň vo svojej zbierke. Počas Miami Swim Week, jedným z vynikajúcich štýlov, ktorý získal fanúšikov, je plavky motoršportu v oranžovej farbe. Vysiela vibrácie 50-tych rokov, ale s modernou atmosférou, ktorá umožní každému, kto ju nosí, nasmerovať svoju vnútornú Bond dievčatskú divokosť.

Skromné ​​plavky majú obrovské pokračovanie
Po celé roky sa plavky spájajú s bikinami. Čím sú bikiny jemnejšie, tým lepšie. Ale do roku 2020 očakávame, že plážári budú športovať konzervatívnejšie kúsky. V skutočnosti veľa z nich teraz investuje do vrchov s dlhým rukávom a do mimoriadne vysokých dnov. Tento trend sa zvyšuje, keď čoraz viac žien prijíma a miluje svoje telá a nedá plavky, ktoré zvýrazňujú ich najlepší majetok. Mnohé z týchto siluety stále vykazujú určitú pokožku na správnych miestach. Napríklad je možné nosiť korisťové šortky, ale s ponorným výstrihom, skôr ako ich bitsy bláznivé teeny bikiny z minulých rokov.

Zalomené vrcholy sú stále obrovské
Do roku 2020 budú plavky stále obťažujúce pre tých, ktorí nemajú radi nudné plavky. Mnohí preferujú tento štýl, pretože im ponúka univerzálnosť. Môžu spárovať top s akýmikoľvek bikinami, ktoré uprednostňujú. Navyše ich možno použiť nielen ako plavky, ale aj ako módny top, ktorý by dobre fungoval s džínsami.

Vysoko módne plavky sú vec
Zatiaľ čo plavky sú určené na plávanie, neznamená to, že na pláž nemôžete nosiť luxusné oblečenie. Na rok 2020 sa pripravte na plavky s tonami ozdôb z drahokamov, flitrov a pásov definujúcich pás. Áno, zamatové plavky sú záležitosťou, a to je niečo, čo sa môžu vytrhnúť iba vysoko nadšeným spôsobom.

Romantické plavky sú pekne ružové
Jedným z trendov plávania, ktoré definujú rok 2020, sú romantické plavky. Dainty dievčatá, ktoré milujú ružovú, by radi nosili lesklý, zvlnený a saténový materiál, ktorý sa bežne vyskytuje v romantických plavkách. Isa Boulder uvedie svoju kolekciu na premiéru v máji 2020 a predpovedáme, že tento trend plávania bude toto leto v lete na celej pláži.

Svet módy sa bude naďalej vyvíjať. Zatiaľ čo niektoré štýly sa považujú za klasické, objavia sa nové trendy a je len na nás, ktoré z nich sledovať. Tento rok 2020 má štýl remixovať klasiku moderným zápletom. Ukáže tiež odvážne experimentovanie toho, čo funguje s konkrétnym typom tela. Asi najlepším trendom plaviek je dôvera. Noste nahlas a hrdo.