Prečo si vybrať náradie Milwaukee M18

Milwaukee vyrába kvalitné náradie a prináša neustále inovácie,  ktoré zrýchľujú a zefektívňujú prácu.

Náradie Milwaukee práve prináša na trh nové vysokovýkonné batérie Milwaukee M18 HIGH OUTPUT  3.0. Čo očakávať od tejto batérie, keď si ju kúpite a vybalíte.

Milwaukee  M18 REDLITHIUM HIGH OUTPUT CP3.0 batéria vám ponúka o 50% viac energie. Tento zvýšený výkon lítium-iónovej batérie je možné využiť aj pri práci s M18 REDLITHIUM XC batéria v ľahkom a kompaktnom balení. 18-voltová batéria ponúka výkon bez vybíjania a neprehrieva sa ani pri náročnej práci, čo umožňuje použitie vašej u širokého spektra zákazníkov. Batéria REDLITHIUM HIGH OUTPUS CP3.0 je plne kompatibilná, takže možné ju využiť vo viac ako 175 iných náradiach Milwaukee M18.

Milwaukee M18 BH-402C kompaktné SDS-plus kladivo

Kompaktné kladivo Milwaukee M18 ™ SDS Plus od vasenaradie.sk poskytuje až o 20% rýchlejšie vŕtanie, o 50% dlhšiu životnosť a vŕta viac ako 100 dier na jedno nabitie.

Kompaktné rotačné kladivo M18 ™ SDS Plus je ideálne na vŕtanie v stiesnených priestoroch a nad hlavou, pričom poskytuje výkon požadovaný profesionálom.

Elektropneumatická konštrukcia umožňuje vŕtanie až 5/8 ”otvorov do betónu a muriva.

Prevádzka v dvoch režimoch – iba rotačné kladivo a rotácia – poskytuje maximálnu všestrannosť a spoľahlivú prevádzku bez ohľadu na použitie.

Milwaukee M18 BMT-0 multifunkčné náradie

Vasenaradie.sk vám ponúka rýchle dodanie tohto kompaktného multifunkčného náradia Milwaukee M18BMT-0

12 nastavení premenlivej rýchlosti od 12 000 do 18 000 otáčok za minútu  umožňuje rýchle dokončenie profesionálnych činností do materiálov, ako sú kov, drevo a plast.

Až o 50% rýchlejšie a univerzálne bezkáblové riešenie pre rezanie. Jedinečný doraz pre hĺbku rezu, ktorý zabraňuje nadmernému rezaniu materiálu.

Elektronická ochrana proti preťaženiu Redlink ™ v stroji a batérii poskytuje najvyššiu vitalitu vo svojej triede.