Osvetlenie sály navodí správnu atmosféru

Prvý dojem je dôležitý. Určite poznáte ten pocit, keď vstúpite do priestoru, kde hrá hudba a vy sa cítite príjemne. Ale aby ste sa cítili príjemne, na to treba navodiť atmosféru a tú nevytvorí len samotná hudba.

Samozrejme je dôležitý výber vhodného objektu, kde sa bude akcia konať. Iný priestor vyberieme pre svadbu alebo kongres. Na koncerty sú vhodné kluby alebo upravené industriálne objekty.

Nemusíte si to ani uvedomiť, ale kľúčový faktorom ako sa budete cítiť je aj osvetlenie sály. Osvetlenie je kľúčovým faktorom na navodenie správnej atmosféry!

Osvetlenie sály by malo byť na prvom mieste pri plánovaní udalosti.

Navrhnite správne osvetlenie

Urobte si vopred plán osvetlenia a určite kľúčové body, ktoré sú najdôležitejšie z hľadiska atmosféry. Moderné osvetľovacie systémy sú založené na LED. Svetelná zostava pozostáva z rôznych druhov svetelných zariadení, okrem svetiel sem patria bodové svetlá a ďalšie zariadenia, ktoré dokážu premeniť akýkoľvek priestor.

Používanie reflektorov

Na konferencii sú dôležití prednášajúci. Preto je potrebné osvetlenie sál zamerať na pódium. Pri interaktívnej prednáške budete potrebovať aj osvetlenie publika.

Moderné osvetlenie na svadbu

Kvalitné osvetlenie svadby je dôležité na navodenie slávnostnej atmosféry. Osvetlenie môže mať vplyv na najjemnejšie dotyky. Osvetlenie môže zmeniť dojem z miestnosti. Nastavuje náladu pre udalosť a vaše svadobné fotografie. Z tohto dôvodu to môže byť jeden z najdôležitejších detailov vášho svadobného dňa.

Naplánujte svadobné osvetlenie vopred alebo si nechajte poradiť od profesionálov.