Plašič kún a hlodavcov pre automobil

Prídete ráno k svoju autu skúsite naštartovať a auto vôbec nereaguje? Možno vás ako prvé napadne, že je vybitá batéria. Otvoríte kapotu a zrazu zostanete nepríjemne prekvapený. Kryt motora je čudne zdeformovaný a káble sú pretrhané.

Kuny a hlodavce môžu byť pre váš automobil skutočne nebezpečné. A to sa netýka len ak parkujete na dedine. Kuny a hlodavce žijú aj v mestách. Radi vyhľadávajú teplé miesta, ktoré im poskytne motor automobilu.

Oprava káblových rozvodov vás môže stáť tisícky eur. Pritom ochrana motoru a kabeláže pred kunami a hlodavcami stojí len pár eur. Ak chcete chrániť svoj automobil, nemyslite len na zlodejov. Kuny a hlodavce sú rovnako nepríjemnou hrozbou.

Ultrazvukové odpudzovače škodcov sú elektronické zariadenia, ktoré vydávajú vysokofrekvenčné zvuky určené na odpudzovanie škodcov, napríklad hlodavcov a kún. Ultrazvukové odpudzovače škodcov sú skutočne efektívne.

Používanie ultrazvuku je obľúbená stratégia ako sa chrániť. Ultrazvuk, ktorý je definovaný frekvenciami zvuku nad hornou hranicou ľudského sluchu, sa však ako ochrana proti škodcom je vyhľadávaný spôsob ochrany.

Ultrazvukový plašič Deramax AUTO je profesionálny odpudzovač kún a hlodavcov, špeciálne navrhnutý pre autá. Plašič Deramax AUTO je obľúbený pre jeho ľahké použitie. Je tichý pre ľudské uši a efektívne chráni pred škodcami.

Napájanie prostredníctvom batérii nevyžaduje žiadnu energiu a ani žiaden zásah do elektroinštalácia auta. Jednoducho stačí zapnúť a odpudzovač Deramax AUTO bude spoľahlivo chrániť váš automobil.