Helly Hansen: Synonymum pre kvalitu a štýl v pracovných odevoch

Správne zvolené pracovné oblečenie je jedným z dôležitých faktorov, ktoré ovplyvňujú zdravie a bezpečnosť pri práci. Vedia to aj v Helly Hansen, spoločnosti, ktorá je na trhu pracovných odevov už takmer 150 rokov.

Prvé pracovné odevy Helly Hansen vznikli v roku 1877

O tom, aké náročné sú pracovné podmienky na studenom a rozbúrenom mori pri pobreží Nórska, vedel aj kapitán Helly Juell Hansen. Práve on spolu s manželkou prišiel s unikátnym nápadom – namočiť oblečenie do ľanového oleja, čím získalo nepremokavosť.

Už rok po výrobe prvých pracovných nohavíc boli manželia ocenení na World Expo v Paríži. Helly s manželkou však neúnavne pracovali na ich vylepšení.

Inovácie boli dôležitou súčasťou tejto spoločnosti už od jej vzniku. Bola to práve značka Helly Hansen, ktorá začala ako prvá využívať PVC zmes pri výrobe odevov. Ako prví vyvinuli základnú vrstvu oblečenia odvádzajúcu vlhkosť. Revolučné boli aj prvé vodoodolné odevy, ktorý si zachovali priedušnosť.

Helly Hansen je značka, ktorá prepája inovácie, kvalitu a štýl. Patrí medzi stabilných lídrov na trhu s pracovnými odevmi. Medzi najznámejšie inovácie a patenty značky Helly Hansen patria LIFA ® a Helly Tech ®.

Moderné pracovné odevy Helly Hansen

Už dávno nestačí, aby bolo oblečenie do práce iba praktické. Veľký dôraz je okrem kvality kladený aj na dizajn a pohodlie. Helly Hansen bundy a pracovné nohavice v sebe prepájajú to najlepšie, čo súčasný trh ponúka. Ich charakteristickou črtou je priamočiary dizajn a nadštandardná kvalita materiálov.

Potvrdzujú to aj pracovné nohavice Chelsea Evolution Work. Ponúkajú prepracovaný strih a množstvo prídavných vreciek. Zaujímavosťou sú vnútorné vrecká na chrániče kolien, ktoré zvyšujú komfort a bezpečie pri práci. V produktovej rade Chelsea Evolution nájdete aj tričká a mikiny.

Medzi obľúbené modely patria aj softshellové reflexné bundy a nohavice. Využijú ich pracovníci v rôznych priemyselných odvetviach, ktorí pracujú za zhoršenej viditeľnosti.

Lesníci, cestári a všetci, ktorí pracujú vonku za extrémneho počasia, ocenia pracovné nohavice a bundy z produktovej rady Helly Hansen Gale alebo Voss.

Práca v nepohodlnom oblečení znižuje produktivitu. Helly Hansen bundy aj pracovné nohavice majú prepracované a pohodlné strihy. Presvedčte sa samy – navštívte predajňu pracovných odevov Ganes v Žiline alebo si pozrite ponuku na www.ganes.sk.