Módne štylizácie s rifľami na rok 2023

Každá žena dobre vie, že rifľové nohavice sú nenahraditeľným záchranným kolesom v situáciách, keď nevieme, čo si obliecť – sú krásne, pohodlné a hodia sa takmer ku všetkému – aké štylizácie s rifľami budú v roku 2023 obzvlášť žiaduce? – Tu sú najlepšie návrhy!

Klasické a s nádychom elegancie 

Hoci si dámske rifle spájame s voľnejšími štylizáciami, dajú sa z nich vytvoriť aj o niečo elegantnejšie outfity – na tento účel volíme klasické tmavomodré alebo modré rifle, ku ktorým si oblečieme bielu, jednoduchú košeľu – aby to však všetko nevyzeralo tak nudne, takýto komplet kombinujeme s rovnako módnou, krátkou bundou alebo sakom, napríklad krabicového strihu – voľme však jeho viac casualovú verziu. Samozrejme, môžeme staviť aj na klasické sako karamelovej farby a k tomu si zobrať aj lodičky na ihličkovom podpätku rovnakej farby. V takejto súprave môžeme bez obáv ísť aj do práce, ak v nej neplatí prísny dress code. 

Večer 

Dámske rifle v roku 2023 prechádzajú značnou metamorfózou a stávajú sa aj prvkom večernej kreácie – na tento účel ich kombinujeme s jemnou, spodnou košeľou alebo ešte lepšie – s takou s korzetovým strihom – máme zaručené, že v takomto sete budeme určite vyzerať mimoriadne zmyselne. Aké dámske rifle si vybrať k takýmto blúzkam? – Influenceri volia buď úzke nohavice, teda nadčasové rúrky, alebo si vyberú cargo nohavice – posledná možnosť je pre ženy, ktoré sa neboja zaskakujúcich kombinácií. 

Dámske rifle v mestských štylizáciách 

Rifľové nohavice sú nepostrádateľným prvkom mestských, ležérnych štylizácií – vtedy je najlepšie voliť strihy širokých nohavíc, napríklad švédky alebo zvonové nohavice – influencérky ich kombinujú s klasickými tričkami a okrem iného aj s koženou bundou, ale môžete bez obáv vsadiť aj na oversized model bundy. Samozrejme v tomto komplete nesmú chýbať správne topánky, teda sneakersy alebo tenisky. Ak máme dokonalú postavu, môžeme si obliecť aj krátku košeľu, bomberku a topánky s hrubou podrážkou – túto streetwear štylizáciu doplní čiapka so šiltom. 

Denim total look 

Nadchádzajúca sezóna je určite veľkým úklonom pre denim – nie sú to len nohavice, ale aj košele, saká, sukne a šaty, preto v tejto sade nesmie chýbať ani štylizácia v ktorých denim hrá hlavné husle, teda jednoducho tvoríme rifľový total look – spájame dámske rifle napríklad s džínsovou košeľou. Aký štýl nohavíc bude najlepší? Samozrejme taký, ktorý zvýrazní naše prednosti a zamaskuje nedokonalosti – želaný efekt dosiahnu okrem iného mom jeans, teda nohavice s vysokým pásom, voľnejšie okolo bokov a stehien a so zúženými nohami siahajúcimi po členky. 


Ak hľadáte dokonalé džínsy pre seba – pozrite si ponuku nohavíc od Medicine na strane: https://wearmedicine.sk/k/ona/oblecenia/rifle. Nájdete tam množstvo modelov za atraktívne ceny!