Ako si udržať svoje biele topánky, biele

Ak ste typ človeka, ktorý nemôže nosiť svetlú blúzku bez toho, aby sa všade kopala špagetová omáčka, pravdepodobne ste sa zbavili bielych čižiem. Koniec koncov nie je k dispozícii žiadna topánka, takže udržanie pôvodných bielych topánok sa javí ako nemožná úloha.

Trend schválený v štýle ulíc sa rozbehol na mnohých dráhach a teraz sme pripravení sa ponoriť vďaka malej pomoci od dizajnéra Maison Bedard, Jessicy Bédardovej. Bédard vysvetľuje, že najlepším spôsobom, ako udržiavať svoje svetlé biele čo najčerstvejšie, je začať s ochranným sprejom: „Postrekujte v dostatočnej vzdialenosti a počkajte pol hodiny a znova ho vystriekajte, aby ste pre lepšiu ochranu mali dva nátery.“ Navyše, postrek v noci predtým, ako plánujete nosiť topánky a nadviazať na pravidelnú údržbu vrátane krémov na topánky, je jej zoznam spôsobov, ako zabrániť tomu, aby biele topánky vyzerali matne alebo špinavo. Rýchle vymazanie alebo dokonca dotyk s špongiou na vymazanie mágie po každom použití môže pomôcť udržať pár investičných topánok v striedaní sezóny po sezóne.

Ako chrániť / čistiť:

1. 12 hodín pred oblečením si nastriekajte obuv ochranným koženým sprejom. Nezabudnite nastriekať z diaľky, aby sa roztok nestal koncentrovaný a mokrý na jednom mieste.
2. Zopakujte s druhou vrstvou spreja po 30 minútach.
3. Kožu nechajte uschnúť cez noc alebo najmenej 12 hodín.
4. Čistite topánky po každom použití vlhkou handričkou alebo pánom Clean Magic Eraser.
5. Použite kožený kondicionér alebo krém, aby topánky vyzerali lesklé a vyživované.
6. Ochranný sprej opakovane aplikujte raz alebo dvakrát za sezónu.