Kancelárie so širokými možnosťami – také sú kancelárie BBC1 a BBC1 Plus

Hľadáte vhodné miesto na svoje podnikanie? Ružinov je presne tá lokalita, ktorá v Bratislave láka mnohých. Vydajte sa spolu s nami na prehliadku kancelárií a presvedčte sa, že práve teraz je vhodný čas chopiť sa príležitosti.

Nájsť výhodný prenájom kancelárie nie je ťažké

Vitajte v komplexe kancelárií BBC1 (Bratislava Business Center). Budova, v ktorej sa voľné kancelárie na prenájom nachádzajú, si prešla poslednou rekonštrukciou v roku 2016. Čo to pre vás znamená? Deň čo deň budete vchádzať do reprezentatívnych priestorov a vítať v nich svoje návštevy. Budete mať dokonca aj kde zaparkovať, čo je v mnohých mestských častiach hlavného mesta priam nemožné. Ak vás napriek tomu láka šetriť životné prostredie a chodiť do práce mestskou hromadnou dopravou, i zastávku budete mať kúsok od svojej novej kancelárie. Čo vám kancelárie BBC1 ponúkajú, ak sa rozhodnete pre ich prenájom? Rozlohu najmenej 120 m2 na celkovej ploche 7 260 m2, ktorú zaberajú ostatné kancelárie. Rozhliadnite sa vôkol seba a ihneď spozorujete, aké široké sú vaše možnosti. Či budete podnikať v jednej kancelárii, alebo si ich prenajmete na jednom poschodí viac, je len na vás. Servisné poplatky sú zarátané do ceny nájomného a môžete si byť istí, že správca priestorov sa o vás dobre postará.

Kancelárie v komplexe BBC1 a BBC1 Plus už čakajú na vás

V okolí kancelárií nachádzajúcich sa v 10-poschodovej budove BBC1 nájdete všetko, čo vám podnikanie či súkromný život uľahčí. Poruke budete mať nákupnú zónu, poštu, banku, lekáreň, ale aj zariadenia spoločného stravovania. Ideálne, pokiaľ si z práce denne odbiehate na obed alebo si vybavujete nákupy. Kancelárie BBC1 Plus sa takisto nachádzajú v mestskej časti Ružinov, dokonca priamo na Plynárenskej ulici. Dokončené boli v roku 2012, teda ide o modernejšiu stavbu pútajúcu množstvom sklenených plôch. Za ktorou sa bude nachádzať vaša kancelária snov? Prenájom kancelárie v priestoroch BBC1 Plus je možný už od výmery 390 m2. 13-poschodová budova zahŕňa aj reštaurácie pre 400 hostí a 313 vnútorných parkovacích miest. Koho by nepotešilo získať prenájom kancelárie v budove, ktorá bola zhotovená ako trvalo udržateľná stavba? Jej investor sa týmto usiloval získať certifikáciu LEED, pretože spĺňa požiadavky na ochranu životného prostredia. Buďte hrdí na miesto, v ktorom podnikáte, a radi sa sem vracajte.