Ktoré náramky Apple Watch 44MM sú najlepšie na nosenie v telocvični

Mnoho ľudí sa stane neoddeliteľnou od ich Apple Watch 44 mm krátko po zakúpení. Zariadenie je tak šikovné v tak širokej škále situácií, že sa skutočne stane jeho súčasťou. Z tohto dôvodu vás budú vaše hodinky Apple Watch 44 mm sprevádzať na mnohých rôznych miestach a budú potrebovať rôzne pásky Apple Watch 44 mm.

Vaše Apple hodinky 44 mm v telocvični
Jedným z miest, kde pravdepodobne budete brať hodinky Apple Watch, je telocvičňa. Vaše hodinky Apple Watch 44 mm sa však ukážu oveľa viac ako len príslušenstvo v telocvični. Apple Watch 44mm je prekvapivo univerzálny nástroj, ktorý môžete skutočne využiť v telocvični. Apple hodinky 44 mm môžu sledovať životne dôležité znaky a trvanie a intenzitu činnosti. Mnoho častí telocvične s elektronickým rozhraním je v skutočnosti vybavené na priame spárovanie s Apple Watch 44 mm na komunikáciu údajov týkajúcich sa trvania a intenzity vášho výkonu.

Najlepšie Apple Watch kapely 44 mm pre telocvičňu
Apple Watch 44mm určite nie je niečo, čo by ste si mali nechať pri tréningu v telocvični. To však kladie otázku, ktoré Apple Watch Bands 44mm sú najlepšie pre telocvičňu? V tomto článku sa pozrieme na Apple Watch 44mm pásma pre použitie v telocvični.

Silikónové pásky
Ruky dole, najlepšou voľbou pre pásiky Apple Watch 44 mm, ktoré sa majú použiť v telocvični, sú silikónové pásky. Silikónové pásky sú náročné na zaťaženie, pokiaľ ide o pohodlie, nie sú príliš zaťažené a sú 100% vodotesné. Vďaka tomu sú silikónové pásky ideálnou voľbou pre tvrdých aj príležitostných užívateľov telocvične. Neexistuje žiadna situácia ani vybavenie, s ktorým sa stretnete v telocvični, ktorá ho pritiahne na dobrý silikónový pás. Silikónové pásky Apple Watch 44mm prichádzajú v rôznych štýloch a farbách, ktoré môžu byť vyrobené tak, aby vyhovovali všetkým používateľom bez ohľadu na pohlavie alebo osobnosť. Sú nielen neuveriteľne trvanlivé a odolné, ale sú veľmi univerzálne, pokiaľ ide o osobnú módu.

Nylonové pásky
Nylonové kapely by tiež vytvorili dobré pásiky Watch 44 mm pre majiteľov Apple Watch, ktorí budú vykonávať činnosti v telocvični, ktoré nie sú príliš intenzívne a nebudú do nich zapájať veľa tekutín. Nylonové pásky nie sú úplne vodotesné, ale sú vodotesné. To znamená, že určité množstvo potu nebude príliš veľkým problémom, ale určite nebudete chcieť vziať si nylonové kapely Apple Watch 44 mm plávajúce alebo v sprchách. Jednou z výhod, ktorú majú nylonové pásky oproti silikónovým pásikom, je to, že sú pohodlnejšie a umožňujú pokožke na zápästí lepšie dýchať. Mnoho nepríjemných vyrážok bolo zapríčinených nesprávne umytými silikónovými pásmi v telocvični. Nylon tento problém nemá.

Skvelé pre použitie v telocvični
Silikónový aj nylonový pásik by tak znamenal skvelú skupinu na nosenie hodiniek Apple Watch 44 mm do telocvične. Silikón je najlepšou voľbou pre ťažké veci, ale nylon je možnosť, ktorá je takmer tak odolná a trochu pohodlnejšia.