Moderné koberce: štýl v mnohých podobách

Dosiahnuť štýl a harmóniu bývania, si vyžaduje prakticky a pekne prepojiť exteriér s interiérom.

Moderné koberce do interiéru

Moderné koberce sú v interiéri nielen praktické. Moderné koberce sú štýlovým doplnkom. Na výber je množstvo vzorov, ktoré zvýraznia a zútulnia každý interiér. Moderné koberce sú špeciálne určené na vytvorenie osobitej atmosféry vďaka rozmanitosti kombinácii, ktoré ponúkajú.

Najobľúbenejšie motívy kobercov sú geometrické tvary, kvetinové alebo abstraktné vzory.

Ideálne je dosiahnuť harmonický priestor medzi kobercom, dekoráciami a nábytkom. Preto by koberce, ktoré si vyberiete, mali ladiť so zvyškom priestoru. Týmto spôsobom z nich urobíte pekný dekoratívny prvok.

Veľa kobercov je inšpirovaných „vintage“ vzormi, ktoré sú trendom aj pre iné bytové dekorácie.

Modernekoberce.sk sa zameriavajú na predaj kobercov za veľmi dobrú cenu. V ponuke nájdete rôzne štýly kobercov. Dlhoročné skúsenosti umožňujú pružne reagovať na nové trendy a doplniť tak kolekciu o tie najžiadanejšie modely.

On-line nákup kobercov môže byť skutočným zážitkom, pri ktorom ušetríte. Vyberte si z množstva štýlov, farieb a rozmerov – vždy za najlepšiu cenu.

Kamenný koberec do exteriéru

Kamenný koberec je vonkajšia podlahová krytina vyrobená z množstva mramorových agregátov o veľkosti niekoľkých milimetrov, ktoré sú navzájom spojené priehľadnou polyuretánovou živicou. Táto technika umožňuje zachovať pôvodný aspekt použitých minerálov.

Kamenný koberec je mramor ako ušľachtilý materiál vo viacerých farbách a tvorí základ kamenného koberca.

Aké sú výhody kamenného koberca

Kamenný koberec je všestranný a kompatibilný so všetkými typmi podkladov. Je odolný voči opotrebovaniu a odolný voči poškriabaniu. Cena na aplikáciu je nižšia ako mramorová podlaha. Je nenáročný na údržbu a má antialergické vlastnosti.