Ochranná fólia je pre mobil správna voľba

Kupujete si práve nový IPhone alebo Samsung Galaxy S10? Myslite aj na dobrú ochranu displeja, aby ste zabránili jeho poškodeniu a drahej výmene displeja

Samsung S10 má ochranu Gorilla Glass 6 a IPhone tiež používa tvrdené sklo, aby bol displej odolný proti poškriabaniu displeja.

Najnovšie mobily ponúkajú vylepšenú ochranu displeja pred poškriabaním a rozbitím. Nie je to však dokonalá ochrana sklad. Ochranné fólie sú vyrobené špeciálne pre každý model. Ochranná fólia je napriek pokroku v technológii používanej výrobcami pri výrobe displejov, stále správna voľba.

Väčšina nových telefónov s Androidom strednej triedy je navyše dodávaná s tvrdým sklom odolným proti poškriabaniu, ktoré sľubuje, že váš smartphone zostane odolný proti poškriabaniu.

Avšak hlavnými vinníkmi škrabancov sú kľúče vo vreckách a malé prachové alebo pieskové častice, ktoré vytvárajú mikroškrabance aj na moderných displejoch.

Ochranná fólia ochráni displej aj vášho mobilného telefónu pred poškodením pieskom, mincami a ochráni displej aj pri jeho páde.

Ak aj mobil používa kvalitné ochranné sklo, bez používania ochrannej fólie vzniknú na displeji mikroškrabance.

Vyberte si preto pre svoj mobil dobrú ochrannú fóliu, ktorá poskytuje dodatočnú ochranu displeja pred poškodením

Mobil24.sk ponúka ochranné fólie pre Iphone a Samsung. Vyberiete si tu však ochranné fólie aj pre iné značky a typy mobilných telefónov.

Nezničte displej vášho nového mobilu a vyberte si spoľahlivú ochrannú fóliu z ponuky mobil24.sk z najrýchlejším dodaním a zárukou spokojnosti.

Vyberte si novú ochrannú fóliu aj vy!