Doručovanie balíkov k vám domov pohodlne a bezpečne

Doručovanie balíkov z internetových obchodov sa neustále a vyvíja. Dobrou správou je, že ak si objednáte zásielku z internetového obchodu, tá je dodaná rýchlo a bezpečne.

Preč sú doby, kedy sme museli desiatky minút čakať na vyzdvihnutie objednaného tovaru na pošte. Naviac pošta bola limitovaná otváracími hodinami, ktoré sa neustále menili. Vianoce boli pre mnohých z nás skúškou nervov, a často bolo neisté, či pošta dokáže dodať zásielku tak, aby sme ju mohli vyzdvihnúť pred vianočnými sviatkami a potešiť tak svojich blízkych. Zaiste sa zrejme aj vám stalo, že zásielka bola doručené až po termíne vianočných sviatkov. Bolo to skľučujúce: ostali ste bez darčeka, ktorý ste na poslednú chvíľu museli hľadať v kamenných obchodoch. Často bola táto voľba drahšia alebo v skutočnosti ste nenašli či nevybrali ten správny darček.

Je potešujúce, že mnohé firmy prinášajú klientom inovatívne spôsoby možnosti doručovania poštových zásielok.

Každý dom môže mať pritom svoju poštovú schránku na balíky, ktoré je možné umiestniť pri dome. Parcela Stati on je poštová schránka na balíky, ktorá slúži na príjem zásielok od kuriérov. Je to bezpečný spôsob doručenia balíkov až k vám domov.

Poznáte často situáciu, kedy vám príde správa, že vám bude balík doručovaný. Čakáte mnoho hodín na kuriéra. To vás obmedzuje a je to nepríjemné.

Parcel Station vás zbaví povinnosti čakať na váš balík. Jednoducho ho kuriér umiestni do vašej schránky a vy si tak po príchode domov jednoducho balík vyzdvihnete. Všetko je to rýchle a pohodlné! Parcel Station je navrhnutý tak, aby chránil balík pred nepriaznivým počasím a je bezpečný.