Preprava osôb do Nemecka

Usilovne rozmýšľate, ako sa dostať do Nemecka, pretože sa vám nechce stáť v rade na lístok? Potrebujete sa bezpečne a rýchlo dostať do Nemecka kvôli urgentnej záležitosti alebo do práce?

Alebo si len plánujete výlet do nemeckého mesta a vyberáte si najlacnejší spôsob, ako sa tam dostať zo Slovenska? Vo všetkých týchto prípadoch si vyberte prepravnú spoločnosť Delta Plus! Máte konečný cieľ a my vieme, ako ho dosiahnuť!

S kvalitnými prepravnými službami prebehne aj dlhá cesta hladko a bez zbytočného stresu. Rýchlosť, spoľahlivosť, pohodlie – to všetko je o nás! Dvakrát do týždňa organizujeme prepravu cestujúcich zo Slovenska. Konečnou zastávkou v Nemecku môže byť Dortmund, Frankfurt, Duisburg, Kolín nad Rýnom, Dusseldorf a ďalšie mestá. Taktiež dvakrát týždenne realizujeme prepravu z Nemecka späť na Slovensko. A okrem sedadla v kabíne je v cene zájazdu aj preprava batožiny s hmotnosťou do 25 kg, ako aj malej príručnej batožiny. Je to pohodlné a ziskové!

Ako využiť prepravné služby?

Stačí nás kontaktovať a zarezervovať si požadovaný počet miest na požadovaný termín. To je možné vykonať telefonicky uvedeným na webovej stránke alebo pomocou elektronického registračného formulára. Na tento účel budete musieť vyplniť elektronický formulár na webovej stránke, v ktorom uvediete všetky potrebné údaje. Potom vám zavoláme, aby sme potvrdili cestu.

Za samostatný poplatok 10 eur si môžete vybrať konkrétne voľné miesto v aute. Mimochodom, pre tých, ktorí často cestujú do Nemecka, je každý ôsmy odvoz zadarmo. V prípade potreby je možné rezerváciu zrušiť bez akýchkoľvek pokút, najneskôr však deň pred zájazdom.

V predvečer plánovaného odchodu Vás budú opäť kontaktovať pracovníci nášho Centra zákazníckej podpory za účelom upresnenia a definitívneho potvrdenia rezervácie. Taktiež v deň odchodu bude na vaše telefónne číslo zaslaná SMS správa, v ktorej bude uvedené presné miesto nástupu a čas odchodu.

Ak teda plánujete cestu do Nemecka a chcete nájsť lacného, ​​pohodlného a spoľahlivého prepravcu, neváhajte nás kontaktovať a rezervujte si miesta v modernom aute pre bezpečnú a rýchlu prepravu na správnu adresu! Použite registračný formulár na webovej stránke alebo nám zavolajte – a čoskoro si budete užívať svoj výlet do Nemecka!