Première – bývanie s výhodami

Nájsť vyhovujúce bývanie v Bratislave naozaj nie je jednoduché – no nie je to ani nemožné. Ak chcete kúpiť byt v Bratislave, skúste zamerať svoju pozornosť na projekt Première. Rozhodne sa nejedná o tuctovú záležitosť.

Première je projektom investičnej skupiny Finep, ktorá sa už v hlavnom meste Slovenska realizovala pri výstavbe známej Jégého aleje. 23-podlažný rezidenčný objekt sa nachádza v Starom Meste, čo je jedna z najatraktívnejších lokalít Bratislavy.

Première sa nachádza v Starom Meste

Staré Mesto sa v rebríčkoch bratislavských lokalít najvýhodnejších na bývanie pravidelne umiestňuje na popredných priečkach. Ak hľadáte byty na predaj v Bratislave, skúste to na Šancovej ulici. Práve tu totiž Première nájdete. Lokalita vás presvedčí kvalitnou dopravnou infraštruktúrou, ktorej súčasťou sú rýchle napojenia na D1 či komunikácie vedúce na letisko, k železničnej stanici a ďalším dôležitým bratislavským uzlom.

Variabilný priestor vyhovie rôznym potrebám

Première patrí medzi novostavby Bratislavy, ktoré ešte ponúkajú niekoľko rezidenčných priestorov na predaj. V komplexe nájdete jednoizbové až štvorizbové byty, apartmány i štúdiá s vlastnou terasou, balkónom alebo lodžiou. Výmera od niekoľkých desiatok až po kráľovských viac ako 120 m2 vyhovie jednotlivcom, párom, rodinám s deťmi i náročným zákazníkom, ktorí chcú bývať v naozaj priestornom byte.

Príjemné prekvapenie v podzemí

Budova Première zaujme svojim zovňajškom, no ponúkne aj niekoľko tajných prekvapení. Tie sa ukrývajú v podzemnej časti budovy – konkrétne ide o trojpodlažnú podzemnú garáž, ktorá skvelým spôsobom rieši problém so všeobecným nedostatkom parkovacích miest v Bratislave. Garáž pod budovou Première je navyše vybavená nabíjacími stanicami pre elektromobily, takže môžete nielen parkovať, ale zároveň aj čerpať energiu do svojich hybridných automobilov.