Trendy tričká pre každého

Tričko je to, čo nosí každý človek doma, v parku, na ihrisku s deťmi a nielen. V tričku trávite zrejme viac času ako v akomkoľvek inom kúsku oblečenia, najmä ak v ňom aj spíte. Možno preto, že je to taká každodenná záležitosť, sa tričku venuje malá pozornosť. Dá sa v tričku vyzerať úžasne – nie ležérne a jednoducho? Samozrejme, môžete si obliecť vtipné tričko k narodeninám a vyzerať skvele!

Tip #1: Dávajte pozor na dress code

Ak viete, že tričká budú mať aj ostatní ľudia, ktorí pôjdu na akciu, tak žiadny problém! Veľmi dôležitou vecou pri výbere trička je pochopiť, kde a kedy je vhodné ho nosiť. Realita je taká, že väčšina podujatí si vyžaduje starý dobrý oblek a kravatu, alebo aspoň košeľu s dlhým rukávom. Tričká sú skôr prípad, keď je akcia náhodná.

Tip #2: Poznajte svoj typ postavy

Nie každý má telo ako Chris Hemsworth alebo Dwayne Johnson. Ach áno, títo chlapci vedia nosiť tričká! Ako teda vyzerať dobre v tričku, ak ste obyčajný smrteľník? Existuje päť základných tvarov mužského tela a musíte pochopiť, aký typ ste, aby ste mohli posúdiť svoje šance vyzerať skvele v tričku.

Ak ste tučný alebo pomerne veľký muž, pravdepodobne ste si vedomí kíl navyše v strednej časti tela. Priliehavé tričko to neskryje. Ak máte štíhlu postavu, tričko dokáže zvýrazniť štíhlosť rúk a hornej časti trupu. Tričko odvedie skvelú prácu, aby vaše telo vyzeralo dobre aj bez svalnatej postavy.

Tip číslo 3: Správne prispôsobenie a strih

Funkcia rezu je najdôležitejšou súčasťou štýlovej pyramídy. Všetko spočíva na tomto. Aby tričko perfektne sedelo, musíte dodržiavať dve pravidlá: musí sa prispôsobiť tvaru vášho tela, nesmie spôsobovať nepohodlie ani prekážať vo voľnosti pohybu.

Tip č. 4: Výstrih do V alebo lopatkový výstrih?

Existujú dva hlavné štýly tričiek: výstrih do V a výstrih. Čo je lepšie vybrať? Výstrih do V vyzerá dobre na štíhlych mužoch. Hlboký výstrih zdôrazní a ukáže široký hrudník. Takýto výstrih vytvára náznak vysokého rastu a vizuálne predlžuje krátky krk a tiež vizuálne robí tvár oválnou.

Správne zvolené oblečenie zvýrazní postavu a nepadnúce oblečenie ju skryje. Všetko je veľmi jednoduché. Nájdite si čas na nájdenie svojho dokonalého trička na leto od trendytricko.sk