Vianoce sa blížia – smart darčeky sú in

Vianoce sú už za dverami, aj keď sa to možno ešte nezdá. Ak sa chcete vyhnúť stresujúcej nákupnej horúčke v obchodných centrách na poslednú chvíľu, zaobstarajte darčeky svojim blízkym z pohodlia domova.

Neviete, čím obdarovať vašu ratolesť, manželku alebo kamaráta, stavte na niečo, čo určite využijú. Keďže sú smart hodinky a iné inteligentné nositeľné zariadenia každým rokom čoraz viac obľúbené, pripravili sme si pre vás výber tých najlepších vianočných darčekov. Zaručene potešia vašich blízkych pretože sú praktické a uľahčujú bežné činnosti.

Prenosné reproduktory

Vášnivým poslucháčom dobrej hudby a kvalitného zvuku odporúčame pod vianočný stromček darovať prenosný reproduktor. Toto zariadenia ocenia najmä mladí ľudia, ktorí milujú hlasnú hudbu. Poriadny reproduktor nesmie chýbať na žiadnej narodeninovej oslave, chatovačke či silvestrovskej párty.

Na veľkolepý zvuk už viac nebudete potrebovať obrovskú aparatúru, pretože bluetooth reproduktory Carneo poskytujú čistý zvuk, sú kompaktné a majú krásny dizajn. Reproduktory sú kompatibilné s mobilným telefónom, takže si môžete vychutnať hudbu z vášho obľúbeného hudobného playlistu. Vďaka vstavanému mikrofónu je možné s nimi vybavovať aj telefonické hovory.

Bluetooth slúchadlá

Éra klasických slúchadiel už pomaly končí a do popredia sa dostali bluetooth slúchadlá. Ak vás každý rok pred Vianocami oblieva stres a neviete, čo kúpiť blízkym, bluetooth slúchadlá sú ideálnym darčekom pre každého.

Využiť sa dajú všade – vo fitness centre, pri športovaní v prírode, cestou do práce alebo len v pohodlí domova pri pri pozeraní TV či počúvaní hudby. Špičkový zvuk bez šumu, dlhá výdrž batérie či možnosť telefonovať robia z týchto slúchadiel praktických pomocníkov na každý deň. Carneo ponúka veľké slúchadlá cez hlavu alebo malé kompaktné s praktickou power bankou, ktorá slúži aj ako puzdro.

Smart hodinky

Vianočný darček v podobe smart hodiniek sa pod stromčekom objavuje často. Dôvodom je to, že inteligentné hodinky sú obľúbené pre svoju všestrannosťvyužijú ich deti, športovci, pracovne vyťažení ľudia a skrátka každý, kto si rád uľahčuje a organizuje život a prácu. V ponuke nájdete detské, pánske a dámske smart hodinky s viacerými užitočnými funkciami.

Rodičia ocenia GPS, vďaka ktorému budú presne vedieť, kde sa nachádza ich dieťa, nadšenci športu využijú športové režimy či meranie telesných funkcií. Dámske hodinky zas ponúkajú menštruačný kalendár. S hodinkami je možné telefonovať, odosielať správy a kontrolovať notifikácie zo sociálnych sietí. Veľkým benefitom je to, že nemusíte hľadať v taške telefón, pretože s hodinkami budete mať hneď o všetkom prehľad. Carneo ponúka nielen využiteľnosť, ale aj kvalitné a moderné prevedenia hodiniek od športových po elegantné.

Hodnotný a hlavne využiteľný darček poteší každého. Už viete, čím obdarujete svojich najbližších?