Vyberte si nové posteľné obliečky Tiahome

Bavlna je rastlinné vlákno, ktoré sa viac ako používa na výrobu postených obliečok. Bavlna, ktorá je oceňovaná pre svoju pružnosť a prirodzenú mäkkosť, je dnes prvou voľbou pri výbere posteľných obliečok.

Bavlna je savá a hypoalergénna. Bavlna dýcha, vďaka čo mu je mäkká a pohodlná. Kvalita posteľných obliečok závisí od hrúbky nite použitej pri výrobe. Čím väčší je počet vlákien, tým bude tkanina pohodlnejšia.

Bavlnené posteľné obliečky

Bavlnené posteľné obliečky Tiahome sú vyrobené v štandardnej kvalite. Sú mäkké a ľahké. Po dotyku s pokožkou sa rýchlo zahreje a má dobré absorpčné vlastnosti. Je to tiež odolný a trvácny materiál, ktorý sa jednoducho udržiava.

Obliečky bavlnené Bergamo TiaHome

Flanelová posteľná bielizeň

Flanel je ľahká látka vyrobená z mykanej vlny. Flanel vytvára dodatočnú mäkkú izolačnú vrstvu, ktorá udržuje teplo. Flanelová posteľná bielizeň Tiahome je nekrčivá.

Obliečky flanelové Kolín TiaHome

Saténové posteľné obliečky

Saténové posteľné obliečky nájdete v najlepších hoteloch. Ak si chcete vytvoriť dokonalé pohodlie, potom je satén dobrá voľba. Špeciálne tkanie saténu mu dodáva lesklý vzhľad a neporovnateľnú jemnosť. 

Vybrať si kvalitnú posteľnú bielizeň je dôležité. Kvalita spánku závisí aj od kvality posteľnej bielizne. Tiahome má v ponuke všetky obľúbené vzory posteľných obliečok vyrobené z rôznych materiálov. Môžete si jednoducho vybrať svoje nové obľúbené posteľné obliečky.