Betónový plot je univerzálnym riešením

Betónové ploty sú skvelou možnosťou zabezpečenia, keď sa okrem neho treba postarať aj o vzhľad dvora.

Silné konštrukcie vyrobené modernými technológiami sú schopné chrániť územie pred darebákmi a skryť osobné veci pred očami susedov. Premyslené inžinierske riešenia, kvalitné materiály a rôzne úpravy betónového plotu uspokoja aj tých najnáročnejších zákazníkov! Tieto ploty pre svoju všestrannosť, estetiku a rýchlosť montáže už dávno vytlačili klasické murované a kovové ploty!

Betónový plot – čo to je?

Betónový plot Remu je vyrobený z betónovej zmesi, vystužený špeciálnou výstužou. Betón je testovaný v TSUS Nové Mesto a spĺňa všetky svetové normy. Do zmesi sa pridáva cement zvýšenej triedy odolnosti 42,5Р, praný riečny piesok frakcie 0/4 mm a špeciálne prostriedky, ktoré zvyšujú odolnosť plotu a takmer dvojnásobne zvyšujú jeho životnosť. Hmotnosť jedného taniera je 80 kg. Oceľové tvarovky pre dosky s hrúbkou 6 mm a stĺpiky s hrúbkou 8 mm robia plot skutočne spoľahlivým a bezpečným – takýto plot odolá náročným poveternostným podmienkam a dokonca aj silným nárazom.

Konštrukcia betónového plotu pozostáva z dosiek a stĺpov. Plní ochrannú aj dekoratívnu funkciu. Betónový plot je možné použiť na oplotenie akéhokoľvek druhu: dvor súkromného domu, záhrada, garáž alebo priemyselný areál. Môže byť inštalovaný na nerovnom povrchu, ale predtým by ste sa mali poradiť s geodetom, aby vypracoval správny stavebný projekt.

Výhody betónových plotov

Betónové ploty Remu už mnoho rokov nestratili svoju popularitu, pretože majú mnoho výhod:

• Pevné a spoľahlivé oplotenie – pri výrobe betónových platní sa používajú certifikované materiály, ktoré zvyšujú úroveň bezpečnosti a dlhej životnosti.

• Nízka nasiakavosť – betónový plot prakticky neabsorbuje vlhkosť, pretože stĺpy sú vybavené drenážou podľa normy STN.

• Originálny dizajn – môžete si vybrať z rôznych úprav, textúr a farebných kombinácií.

• Atraktívny pohľad z oboch strán – plot harmonicky zapadne do akéhokoľvek krajinného dizajnu.

• Rôzne kombinácie a variácie – môžete si vytvoriť svoj vlastný dizajn plotu z dosiek s rôznou textúrou.

• Dlhá životnosť – plot si zachováva atraktívny vzhľad po celé desaťročia a nevyžaduje žiadnu špeciálnu údržbu.

• Rýchla montáž – montáž betónového plotu si nevyžaduje špeciálne zručnosti a zaberie minimum času.

Betónový plot Remu – jeden z najlepších typov plotov! Je odolný voči poškodeniu, nebojí sa priameho slnečného žiarenia a silných mrazov. Môžete si vybrať ten správny dizajn, ktorý doplní exteriér domu. A pretože je vhodný pre akýkoľvek objekt, možno ho nazvať univerzálnym!