Nadčasovosť i spoľahlivosť. Kuchynské váhy od Emos si zamilujete

Aby sa varenie z povinnosti zmenilo na potešenie, stačí celkom málo. Základom sú suroviny, s ktorými je radosť pracovať, a tiež spoľahliví pomocníci. Jedným z nich je kuchynská váha. Medzi popredných výrobcov (nielen) kuchynských váh v našom regióne patrí česká spoločnosť EMOS. Čím sú jej produkty výnimočné?

Kuchynské váhy EMOS ako neoceniteľný pomocník

Čím chutnejšie jedlo chcete pripraviť, tým kvalitnejšie suroviny by ste mali mať v chladničke. A čím príjemnejšie sa pri varení chcete cítiť, tým lepšie nástroje by ste mali používať. Azda jedným z najdôležitejších pomocníkov pri varení alebo pečení sú spoľahlivé kuchynské váhy.

Medzi desaťročia osvedčenú špičku patria kuchynské váhy EMOS. Charakterizuje ich minimalistický dizajn v nadčasovom prevedení, dostatočne veľký digitálny displej a odolná konštrukcia – používané je najmä tvrdené sklo či nerezová oceľ. Samozrejmosťou je vysoká presnosť, kuchynské váhy EMOS odvážia múku či cukor s prenosťou na 1 g. Používateľ sa tiež môže spoľahnúť na funkcie tarovania (odpočítanie hmotnosti obalu) či automatické vypnutie po istej dobe nečinnosti.

Osobné váhy EMOS prinášajú dokonalý prehľad o hmotnosti

Značka EMOS však prináša na trh viac ako len digitálne váhy do kuchyne. Ďalším obľúbeným pomocníkom domácností sú osobné váhy. Portfólio českého výrobcu zdobí viacero rokmi overených typov, EMOS však starostlivo sleduje požiadavky svojich zákazníkov a snaží sa im prinášať spoľahlivé riešenia.

Jedným z nich sú aj smart osobné váhy. Čo všetko dokážu? Samozrejmosťou je presné zmeranie hmotnosti, s presnosťou do 100 g. Osobné váhy EMOS však prinášajú podrobný prehľad nielen o hmotnosti, ale tiež o celkovom zdraví tela. Používateľ sa pomocou osobnej smart váhy EMOS dozvie napríklad svoj Body Mass Index (BMI), teda informácie o pomere hmotnosti svalov, tukov a vody v tele.

Spoľahnúť sa môže i na prepojenie s aplikáciou v smartfóne pomocou Bluetooth technológie či zabudovanú pamäť až pre 9 používateľov. Typický je precízny dizajn či vysoká odolnosť vďaka tvrdenému sklu.  

Česká spoločnosť, ktorá je na trhu viac ako 30 rokov

Váhy značky EMOS nájdeme na piatich európskych trhoch: Slovensko, Česko, Poľsko, Maďarsko a Slovinsko. EMOS sa však nešpecializuje iba na váhy, v jeho portfóliu – ktoré tvorí viac ako 2 500 rôznych produktov – nechýbajú ani budíky, meteostanice, domáci vrátnik, hodiny či teplomery.