Sklenené dvere a zábradlia od SKLOFIX? Vyberte pre svoju domácnosť originálne kúsky!

Schodisko v domácnosti i dvere musia byť nielen štýlové, ale aj bezpečné! Ako sa o to postarať a najmä, aký typ si vybrať?

Možno by ste to nepovedali, no aj schodisko v domácnosti má veľký vplyv na jej celkový dizajn! Preto by ste ho mali vždy vyberať z materiálov, ktoré budú ladiť s celým zvyškom vybavenia v interiéri. Nezáleží však iba na dizajne, ale aj na bezpečí a pohodlí pri chôdzi po schodoch. Z tohto hľadiska je potrebné, aby bolo schodisko vybavené aj kvalitným zábradlím. Pýtate sa, akým, keď je na trhu doslova more možností?

Materiál rozhoduje o celkovom dojme

V dnešnej dobe si môžete vyberať. Ak plánujete, aby interiér vašej domácnosti pôsobil maximálne esteticky, stavte na jedinečnosť skla. Požiadavky na bezpečie by mali byť na popredných priečkach vašich preferencií, preto si sklenené zábradlie vždy nechajte zhotoviť u profesionálov. Stavte na Sklofix, spoločnosť, ktorá patrí na našom trhu medzi najkvalitnejšie firmy s dlhoročnou tradíciou. Na výber v portfóliu rodinnej firmy nájdete sklenené zábradlie tvorené bezpečnostným sklom. Sklo patrí medzi najobľúbenejšie materiály, nikdy ním nešliapnete vedľa, práve naopak. Pôsobí maximálne moderne a elegantne zároveň. Sklenené dvere a sklenené zábradlia sa uplatnia nielen v domácnosti, ale aj v gastronómii či hotelierstve.

Neštandardné priestory sú výzvou

Zákazky na mieru sú riešením, ktoré sa dokonale prispôsobí samotnému priestoru. V interiéri, kde je jedinečnosť hlavným spoznávacím znamením, sa zúročujú skúsenosti samotnej firmy, ktorá sklenené zábradlie alebo sklenené dvere zhotovuje. Každé schodisko môže byť štýlovo osadené zábradlím, ktoré mu bude vyhovovať. Atypické realizácie patria medzi špeciality spoločnosti Sklofix, ktorá má s vytváraním unikátnych produktov na mieru dlhoročné skúsenosti. Špecialisti na sklo a výrobky zo skla vám dokážu za každých okolností poradiť a navrhnúť, ktorý druh zábradlia by danému schodisku najviac vyhovoval. Či už ide o štýlové a efektné zábradlie do domácnosti, pôsobivé zábradlie do komerčných priestorov, do reštauračnej prevádzky alebo moderného hotela, konečný výber je samozrejme vždy na vás!