V ťažko dostupných miestach pomôže mini žeriav

Staviate? Prerábate? Potrebujete uskutočniť ťažké manipulačné práce v takmer nedostupnom alebo stiesnenom priestore? Potom potrebujete mini žeriav.

Prenájom si viete zabezpečiť u viacerých firiem. Preto ak vám napadla myšlienka, že by ste si niečo také obstarali do firmy, hneď na ňu zabudnite. Ide totiž o drahý špás a práve preto sa ho oplatí len požičať na pár dní, či týždňov.

Poďme ale späť k tomu, čo je to mini žeriav.

Jedná sa o žeriavy, ktoré sú často označované ako žeriavy novej generácie. Hoci dizajnom pripomínajú viac pavúka ako žeriav, má to svoje dôvody. Vďaka tomu majú mini žeriavy veľkú kompaktnosť, čo vám umožní pracovať aj na tých menej dostupných miestach, ktoré vás len napadnú.

Odporúčame vám vybrať si firmu, ktorá ponúka veľký sortiment mini žeriavov, pretože každý je svojím spôsobom jedinečný a zároveň každý z nich sa hodí na niečo iné. Inými slovami, neexistuje žeriav ale zariadenie, ktoré zvládne úplne všetko. Preto vyberajte firmu, ktorá vám dokáže zaobstarať naozaj mini žeriav, ktorý splní vaše potreby.

Medzi najpopulárnejšie žeriavy na našom trhu patria UNIC URW a zoženiete ich napríklad na stránke BT Lift s. r. o., ktorá sa zaoberá prenájom žeriavov na celom západnom a strednom Slovensku.

Jedná sa o firmu, ktorá má dlhoročné skúsenosti so zasklievaním veľkým formátov. Okrem toho ich služby viete využiť nonstop a to 365 dní v roku, 24 hodín denne. Pomôžu vám okrem samotného prenájmu aj s prepravou zariadenia a jeho obsluhou, na koľko je užívanie takéhoto zariadenia príliš zložité. Okrem toho si viete od nich prenajať transportný vozík na sklo, plastové roznášacie dosky, viacero typov zasklievacích robotov, respektíve manipulátorov na sklo a rovnako aj vákuovú techniku.

V tomto článku sme si povedali niekoľko vecí o tom, čo sú to mini žeriavy a kde môžete vyriešiť ich prenájom. Mini žeriavy predstavujú novú generáciu v stavebníctve, preto by ste mali vedieť o technike a čo všetko s ňou dokážete. Nemusí ísť nutne o stavbu nákupného centra ako Nivy alebo Bory Mall. Ich využite čoraz častejšie nachádzame aj pri menších stavbách, či dokonca rodinných domoch.

Ak sa o túto tému zaujímate, prípadne by ste radi získali viac informácií o prenájme alebo technických parametroch mini žeriavov, pozrite si firmu, ktorá týmto veciam profesionálne venuje www.btlift.sk.