Najpohodlnejšie matrace sú od Benab!

Aby sme sa ráno cítili veselí a silní, je nevyhnutné úplné zotavenie a najviac ho dostaneme počas nočného spánku. Ale je situácia, keď vás ráno bolia svaly, chrbát, máte bolesť hlavy a celkovo sa budíte unavený. A pred sebou máte dlhý pracovný deň s nedostatkom energie a so zlou náladou. Dôvodom je nepohodlný matrac.

Správne zvolený matrac je dokonalý výrobok na spanie, s ktorým si chrbtica môže naplno oddýchnuť, bez námahy. Ideálnym riešením tu bude moderný ortopedický matrac. Je to správna voľba najmä vtedy, ak už máte problémy so zdravím pohybového aparátu.

Ortopedické matrace od Benab vám zabezpečia pokojný, zdravý a pohodlný spánok. Hlavná konkurenčná výhoda Benab je vo výrobe kvalitných taštičkových matracov rôznych cenových kategórií. Takéto modely sú obľúbené hlavne v hoteloch, no po zakúpení do domácej postele sa potešíte aj vy.

Matrace Benab sú vyrobené z bezpečných a certifikovaných materiálov, ktoré prešli početnými testami, takže spĺňajú vysoké štandardy kvality (OEKO-TEX), funkčnosti a hygieny.

Výhody taštičkových matracov od Benab

Ortopedické taštičkové matrace pozostávajú zo 7-zónového jadra „Multipocket“ s 1000 alebo viac pružinami vo vnútri. Vďaka tomu matrac dokonale kopíruje tvar tela v potrebných anatomických zónach.

Ďalšia vrstva matraca, ktorá má ako výplň kokosové vlákno (kokosové vlákno) hrubé 3 cm. Kokosové vlákno je výplň so zvýšenou hustotou, ktorá perfektne drží tvar, čím sa zvyšuje životnosť matraca. Kokosové vlákno navyše je dobre priedušné, odstraňuje prebytočnú vlhkosť a teplo.

Obľúbený typ materiálu je i vrstva perforovanej peny „Pantera“, má zvýšenú elasticitu a je odolná voči vzniku trhlín. Matrac je veľmi pevný, keďže vydrží zaťaženie až 150 kg. A výška 25 cm zaručuje optimálnu elasticitu a pohodlie.

Vybrané modely matracov od Benab majú mäkký antibakteriálny 3D poťah. Materiál je hygienický, dobre odvádza prebytočnú vlhkosť, po vypraní rýchlo schne. Obsahuje sieťovinu na zlepšenie vetrania a prevenciu kliešťov. Poťah pozostáva napríklad z lyocellu (prírodný celulózový produkt), polyamidu a polyesteru.

Takýto matrac má reliéfny povrch na zlepšenie prekrvenia pokožky a vytvára masážny efekt na uvoľnenie svalov. Rozsiahle skúsenosti Benab vo výrobe zaručujú odolnosť a kvalitu všetkých komponentov, čo uspokojuje potreby širokého spektra užívateľov. Matrace Benab pomôžu telu úplne sa zotaviť a stretnúť sa s každým novým ránom s pozitivitou a energiou!