Biznis centrum v Bratislave ponúka skvelé možnosti pre firmy

Pandémia priniesla nový pohľad na sofistikované pracovné prostredie. Biznis centrá sa prispôsobujú novo vzniknutým potrebám firiem. Udržateľnosť, energetická efektivita a flexibilita sú veci, ktoré hľadajú nájomcovia.   

Čoraz väčší dôraz sa kladie aj na work-life balance. Vysoký štandard komfortu pre zamestnancov a návštevníkov predstavujú oddychové zóny, dobre dostupná lokalita, parkovanie, zeleň a služby v okolí.

Moderné kancelárske centrum prepája inovatívne interiérové riešenia, smart technológie a kvalitné služby. Vieme, ktoré biznis centrá v Bratislave spĺňajú aj tie najnáročnejšie štandardy.

Landererova 12 – inovatívny dizajn v dobrej lokalite

Unikátne kancelárske centrum v Starom meste sa dokonale prispôsobí potrebám každej spoločnosti. Flexibilný interiérový dizajn umožňuje vytvoriť štandardné kancelárie, príjemný open space alebo kreatívne coworkingové centrum. Landererova 12 ponúka komfortné a praktické priestory s dôrazom na najnovší technologický pokrok.

Komplex Eurovea City prepája nábrežie s historickým centrom. Kancelárske centrum L12 naplno využíva všetky výhody, ktoré táto lokalita prináša. V okolí sa nachádzajú miesta na aktívny oddych, kino, divadlo aj galéria, obchody a služby. Skvelé miesto na neformálne pracovné stretnutia poskytuje terasa s panoramatickým výhľadom na bratislavský hrad alebo kaviareň na prízemí budovy.

zdroj: https://www.volnekancelarie.sk/nehnutelnost/landererova-12/ 

Nivy Tower – smart kancelárie nájdete v najvyššej kancelárskej budove v Bratislave

Prestížne reprezentatívne priestory pre váš biznis nájdete na Mlynských Nivách. Nivy Tower patrí jednoznačne medzi technologicky a dizajnovo najvyspelejšie kancelárske budovy v hlavnom meste. Moderné smart systémy ponúkajú možnosť bezkontaktného vstupu do budovy aj systém inteligentného parkovania. Na najvyššie podlažia, z ktorých je dychberúci výhľad, vás bezpečne prepravia najrýchlejšie výťahy na Slovensku.

V Nivy Tower môžete prispôsobiť nájom na mieru. K dispozícii máte klasickú formu nájmu, coworking aj servisované priestory určené pre krátkodobý prenájom.

Najmodernejšie budovy, smart technológie, výborná dostupnosť. Kontaktuje odborníkov z volnekancelarie.sk a informujte sa o možnostiach flexibilného prenájmu tých najlepších kancelárii!